Śruba z uchem, Łańcuchy mocujące

Mocowanie ładunków w transporcie drogowym to odpowiednie wykorzystanie właściwości samochodów, a jednocześnie zastosowanie środków mocujących. Jakie są najbardziej powszechne i pomocne?

Z pewnością pasy, ale mogą być jedynie w takiej sytuacji używane kiedy są nieuszkodzone oraz mają czytelną etykietę – sprawdź: http://protect-vehicle.eu

Tam właśnie jest wiele istotnych oznaczeń. Miejmy na uwadze, iż na etykiecie powinna znaleźć się norma EN 12195-2, ponieważ znaczy to, iż producent potwierdza zgodność z jej wymaganiami. Inne normy nie zapewniają właściwej jakości takich pasów. Łańcuchy mocujące eogniwa.pl muszą spełniać wymagania normy EN 818-2, a elementy łączące i skracające muszą mieć urządzenie zabezpieczające przed rozpięciem.

Drążki umożliwiają błyskawiczny i komfortowy podział powierzchni ładunkowej, dodatkowo mogą być wykorzystywane w pionie oraz poziomie wewnątrz pojazdów pomiędzy sztywnymi powierzchniami, jak chłodnie, naczepy zamknięte i tym podobne. Bardzo często tego rodzaju zakończenia są obustronnie gumowe lub zawierają antypoślizgowe stopki. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także siatka, rozróżnić jesteśmy w stanie dwa modele zabezpieczeń siatkami. Jedna z nich to zabezpieczenie przestrzeni ładowni, druga zabezpieczenie ładunku przez okrycie i docisk- http://www.protect-vehicle.eu

Pierwszy typ ma TAG=zastosowanie przy przewożeniu ładunków sypkich w otwartych kontenerach albo pojazdach o otwartej przestrzeni ładunkowej. Ich plusem jest możliwość stosowania w pojazdach różnego typu i różnych producentów, a także szybkie i proste mocowanie przy pomocy pasów mocujących. Pamiętajmy jednakże, aby taki sprzęt zakupować w specjalistycznych sklepach, w których kupimy i inne niezbędne elementy, takie jak śruba z uchem, eogniwa.pl jaka jest przydatna do wielu zadań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *